BH Teknoloji

Google Kendi Dosya Yöneticisi Uygulaması Olan Files Go’yu Tanıttı

Google Kendi Dosya Yöneticisi Uygulaması Olan Files Go’yu Tanıttı

Telefonunuza gelen depolama alanı tükeniyor sorununu çözen bir çok uygulama mevcut yada depolama alanınızı analiz eden neyin nekadar kapladığını gösteren bir çok uygulama var ancak güvenilirlik ve kalite konusunda sorular aklımıza gelebilir.

Google bildiğiniz üzere Android telefonlarında bir çok uygulamanın resmi yayıncısı,Ancak daha öncesinde PlayStore da üreticisi Google olan bir dosya yönetimi programıyla karşılaşmamıştık.Fakat Google kullanıcılarının sesini duymuş olsa gerekki, birkaç hafta önce çıkardığı Dosya yönetim programı ile bu konuyada el uzattı.Bugün Final sürümü yayınlanan FilesGO hakkında gelin konuşmaya devam edelim

FilesGO dosya analizi yapabiliyor,Gereksiz verileri bulabiliyor ve temizliyor, Telefonunuzu Güncel bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.Üstelik Pro Versiyonu vs. Diyerek sizlerden ücret talep etmiyor.

Markette bir çok uygulama bu işlevi görüyor ancak reklamlar ile uğraşmak istemezseniz belirli ücretler talep edebiliyorlar, yayıncısı google olan bir uygulama hepimize güven veriyor desek yalan olmaz. Elbette bu işi hakkını vererek yapan farklı firmaların bir çok alternatif uygulamalarıda mevcut.

Dilerseniz FilesGO yu buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Samsung Açıkladı;S9 512GB Depolama Alanı İle Gelebilir

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ