BH Teknoloji

WhatsApp’ın Android Sürümüne 4 Yeni Özellik

WhatsApp’ın Android Sürümüne 4 Yeni Özellik

WhatsApp yeni sürümünde bir çok yenilik ile geleceğinden bahsetmiştik.Test aşamasında olan özelliklerin yakın zamanda android kullanıcıları ile buluşması bekleniyor.Dilerseniz özelliklere geçelim.

Artık engellediğiniz kişilerin engelini kaldırmak için sohbet sayfasına vs. girmenize gerek kalmadan direkt kişinin üzerine basarak engeli kaldırabileceksiniz.

GRUP YÖNETİCİLERİ İÇİN;

WhatsApp ekibinin uzun süredir üzerinde çalıştığı özelliklerden biriside Grup Yöneticilerinin çok daha fazla yetki sahibi olması için.WhatsApp gruplarının yöneticileri artık grupları çok daha fazla özelleştirebilecek ve gruptan istedikleri kişilere toplu mesaj gönderebilecekler.

RAPORLAMA ÖZELLİĞİ;

İnstagram gibi platformlardada bulunan şikayet etme özelliği yada sorun bildir özelliğine benzer olan özelliğin en dikkat çekici yanı ise sorun yaşadığınız vakit tek yapmanız gereken telefonunuzu sallamak.Açılan sayfadan sorununuzu bildirebilirsiniz.

DAVET ÖZELLİĞİ;

Bir diğer özelliğimiz olan davet linki göndermek hali hazırda WhatsApp’ın İOS sürümünde bulunuyor.Bu özelliği Android kullanıcılarınada sunmaya hazırlanan WhatsApp ekibi en kısa sürede güncellemeyi getirecek gibi görünüyor.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ