BH Teknoloji

Whatsapp Ekibi Windows Phone’a Getirdiği Beta Sürümü İle Getirilecek Özelliği Sızdırdımı

Whatsapp Ekibi Windows Phone’a Getirdiği Beta Sürümü İle Getirilecek Özelliği Sızdırdımı

Perşembe günü Whatsapp ekibi Windows Phone kullanıcılarına yeni güncelleme ile Beta sürümü yayınlamış,bu beta sürümü ile bir çok yeni özellik gelmişti.Sonrasında Whatsapp ekibi yeni bir güncellemeyi cuma günü hızlıca getirerek bu özellikleri kaldırmıştı.

GELEBİLECEK YENİ ÖZELLİKLER NELER

2.17.342.0 beta sürümü birçok yeni özelliği beraberinde getirdi demiştik bu özelliklerden en çok dikkat çekeni ise Grup konuşması sırasında grup üyesinin gruba gönderdiği mesaja, herhangi bir grup üyesi bu mesaja özelden yanıt vermek istiyorsa alıntılıyor ve otomatik olarak özel mesaj sekmesi açılıyor sonrasındada mesajınızı direkt özelden kolayca iletebiliyordunuz.Ancak Whatsapp ekibi getirdiği son güncelleme ile bu özelliği hızlıca kaldırdı,bu hamlede akıllara yeni özelliğin yanlışlıklamı paylaşıldığı sorusunu getirmedi değil.

YENİ ÖZELLİKLERDEN ÇOĞU HALA KULLANILABİLİR

Yeni tasarım ile birlikte,görüntülü konuşmadan hızlı bir şekilde sesli konuşmaya geçebiliyor,gelişmiş grup ayarları ile daha fazla özelleştirme yapabiliyorsunuz.

Güncelleme sadece WindowsPhone için geldi ancak önümüzdeki günlerde android ve iOS işletim sistemli telefonlarada ulaşacaktır diye düşünüyoruz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ