BH Teknoloji

Wolfteam Oyunu Diriliş Wolfteam İle Güçlü Bir Şekilde Piyasada

Wolfteam Oyunu Diriliş Wolfteam İle Güçlü Bir Şekilde Piyasada

Joygame oyun şirketi tarafından üretilen MMOFPS tarzı oyun olan Wolfteam 2009 yılında girdiğinde fazlasıyla tutulmuş bir çok genç,yaşlı oyuncunun gözdesi olmuştu.

Kitlesini elinde tutan oyun kendini her geçen gün geliştirmişti ancak Maalesefki dünyamızda herzaman iyi insanlar olmaması sebebiyle bir çok oyunda yaşanan diğer oyuncuların haklarını ihlal ederek hile programlarını kullanan haksız yere üstünlük sağlayan ve sağladığını düşünen oyuncular bir şekilde oyunun buglarından, açıklarından faydalanmış sonrasındada Wolfteam in başı sürekli olarak bu oyuncularla derte girmişti.

Oyundaki görevliler sürekli olarak hile yapan kullanıcıları araştırmış ve tespit etmişlerdi.Wolfteam bu yıl içerisinde güncelleme getirerek oyununun ilk karakterleri olan Pedro Gomes, Lin Meiling,Christopher Smith ve Angelo Mao’ya yeni görünümler getirmişti.

Ek olarak bir çok bug ve hile kullanımlarınıda engelleyen Wolfteam ekibi oyun içi adalet konusunda fazlasıyla titiz davranıyor.

Oyuncuların beğenisini fazlasıyla kazanan Wolfteam oyununa başarılar diliyoruz.Hile yapan kullanıcılar Hileyi kullanırken kendileri eğleniyor ancak karşıdaki kullanıcının durumunu düşünmüyor.Dileğimiz diğer oyuncuların haklarını gasp etmeden düzenli ve eğlenceli bir oyun oynanabilmesi.

Güncelleme hakkında bir çok detaya wolfteam resmi sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

ÇiftlikBank Oyununa Bakanlık Tarafından İnceleme Başlatıldı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ