BH Teknoloji

Xiaomi Mi MİX 3 Tasarımı Ortaya Çıkıyor

Xiaomi Mi MİX 3 Tasarımı Ortaya Çıkıyor

Xiaomi 2017 Yılında Dünya Pazarında Ciddi bir yer aldı.Türkiye içerisinde resmi bir mağazası olmayan Xiaomi’nin ithalat yoluyla ülkemize getirilen ürünleri bile fazlasıyla ilgi gördü ve görmeye devam ediyor.İlgi görmesinin en büyük sebebi ise Fiyat konusunda alt segmentte ancak özellikleri ile üst segment telefonlara meydan okumasıydı. Mi Mix serisiyle fazlasıyla ilgi çeken Xiaomi ,ekran/gövde oranı konusunda atılım sağlamıştı.

Şimdi ise Mi Mix 3‘ü piyasaya sunmaya hazırlanan Xiaomi,tasarımı ile İphone X’i andıran bir telefonu gözümüzün önüne çıkardı.Arka panel fotoğrafları ortaya çıkan Mi Mix 3,Xiaomi’nin Apple ilgisini gözler önüne seriyor desek doğrudur.

Arka panelde ilk dikkat çeken durum Kameranın konumlandırılma şekli,İphone X de gördüğümüz kameranın dik konumlandırılma şekli Mi Mix 3‘ün arka panelindede aynı şekilde görünüyor.Ek olarak Arka panelde Apple logosunun bulunduğu konumda ise Xiaomi Parmak izi okuyucusunu yerleştirmiş.Mi Mix Design By Xiaomi yazısı ise önceki Mi Mix modelleri ile aynı konumda mevcut.

Tüm bu paylaşılan tasarım detayları elbette şaunda iddia niteliğinde.Xiaomi tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı sürece Kesin olarak doğru bilgi diyebileceğimiz görseller veya bilgiler mevcut olamaz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ