BH Teknoloji

Samsung Açıkladı;S9 512GB Depolama Alanı İle Gelebilir

Samsung Açıkladı;S9 512GB Depolama Alanı İle Gelebilir

Samsung hafıza konusunda erken adım atmış ve S5 ve Note 3 Sonrası Telefonlarında 32GB Dahili Hafıza kullanmış, 2016 Yılında Tanıttığı ancak deyim yerindeyse herkeain hevesini kursağında bırakan patlamasıyla Note 7 cihazında 64GB dahili hafıza kullanmıştı.

Sonrasında tanıttığı S8 ve S8 Plus, Note 8 modellerinde ise 64GB dahili hafıza seçeneği ile sunmuştu.Belirli ülkelerde 128GB olarak da karşımıza çıkabilen telefonlar Türkiyede sadece 64GB versiyonu ile raflarda.Samsung Bu adımını bi ileriye taşıyarak “Gelecek Nesil Mobil Cihazları İçin 512GB Dahili Hafıza”  Seçeneği ürettiğini resmi açıklama ile paylaştı.

Samsung bu adımı ile akıllara bir çok soruda getirdi elbette, ilk akla gelen sorulardan biri 2018 yılında çıkacam S9 512GB dahili depolama ile gelecekmi?

Samsung o konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı,bir diğer konu ise Samsung bu adımı ile Hafıza kartı girişini kaldıracakmı henüz bir bilgi yok ancak S6 da Kaldırılan Slot S7 de geri getirilmişti ve halen kullanılıyor.Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.


Samsung Galaxy S9 Çalışırken Görüntülendi

Dev Yapımcı Ubisoft 2 Oyununu Ücretsiz Sunuyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ