BH Teknoloji

Yurtdışı Siparişleriniz Artık 5 Günde Gelecek

Yurtdışı Siparişleriniz Artık 5 Günde Gelecek

Yurtdışından alışveriş yaparken en çok dikkat ettiğimiz, fiyatların bizlere cazip gelmesi yada Ülkemizde bulunmayan bir ürünün bizlere getirilebilmesidir.

Yurt dışından bir çok site Türkiye ye gönderim yapıyor ve sizlere ulaşmasını sağlıyor.Ancak kargonun bize ulaşması için uzun süreler beklememiz gerekiyor.

Ülkemizde ve Dünyada fazlasıyla ilgi gören AliBaba sitesini bir çoğumuz biliyoruz.Alışverişiniz için herşeyi bulabileceğiniz site sizlere çinden gönderim sağlıyor.

Aras Kargo Genel Müdürü Hikmet Nuri Bulduk, Aras Kargonun bu konuda çok önemli bir adım attığını yaptığı açıklamada dile getirdi.AliBaba dan vereceğiniz bir siparişin sizin elinize geçmesi normal şartlarda 15-30 gündür diyebiliriz.

Aras Kargo Genel müdüri Bulduk bu siparişlerin artık 5 günde müşteriye ulaştırılacağını açıklamasında duyurdu.Ek olarak eğer müşteri talep ederse Makul ücretler karşılığındada Daha erken teslim edilebileceğini belirten Bulduk attıkları bu adım ile Turkiye nin E-Ticaret hacminede oldukça büyük bir katkısı olacağını söyledi.

Ülkemiz şirketlerinin bu konularda müşterilere kolaylık sağlaması takdire şayan bir konu desek yeridir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ