BH Teknoloji

Vodafone İnternet Üzerinden Taahütlü Akıllı Telefon

Vodafone İnternet Üzerinden Taahütlü Akıllı Telefon

Artık bir çok işlemi internet üzerinden yapıyoruz.Ve bu işlemleri yaparkende Bilgisayar yada Akıllı Bir Telefon Yeterli oluyor.Vodafone bildiğiniz üzere bir Operatör Şirketi aynı zamanda bir çok farklı mecradada etkinlik gösteriyor.Bunlar yatırımcılara destek vs. gibi bir çok farklı kısmı var diyebiliriz.

Bugünkü konumuz ise Vodafone geçtiğimiz sene başlatmış olduğu Kendi Sitesi üzerinden akıllı telefonları Taahütlü ve Online birşekilde sizlere ulaştırabiliyor.Normal şartlarda cihaz alabilmek için bir vodafone bayisine gitmeniz gerekiyor,ancak Vodafone kullanıcılarına bu konuda kolaylık sunuyor.Şimdi konunun ayrıntılarına inelim.

PUAN SİSTEMİ

Öncelikle bu işlemleri yapabilmek için En az 3 Aylık vodafone Üyesi olmanız gerekiyor.Ve bir çok operatörde olduğu gibi puan sistemi Vodafoneda da var.Bu puan sistemi sizlerin Fatura ödemelerinize,Hangi tarifeyi kullandığınıza göre değişiyor.Eğerki Faturalarınızı çıktığı gün ödüyor iseniz puanınız elbette daha yüksek olacaktır.Ve RED tarifelerinde iseniz yine puanınız daha hızlı yükselecektir.

CİHAZ SİPARİŞİ

Tüm bu gereklilikleri sağlamamızın ardından gelelim cihaz sipariş kısmına.Bu linkten aşağıdaki sayfaya ulaşıyoruz

Ardından elbette cihaz seçimi yapmanız isteniyor.Bizler İphone X i baz alıyoruz.Menüden İphone X i seçtik ve bizi aşağıdaki sayfaya yönlendirdi.

Bu sayfadan renk seçimimizi yapabiliyoruz bizler uzay grisini tercih ediyoruz.Ve Taksitli Fiyatları Gör diyoruz.

Burada aşağıya doğru uzayıp giden bir tarife listesi var bunlardan kendinize uygun olanını üst kısımdan ise 18Ay boyunca Yada 24 AY boyuncamı ödemek istiyorsunuz bunun seçimini yapıyorsunuz.

Ardından sizden giriş yapmanız isteniyor vodafone hattınız ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz ve sizlere yönlendirilen soruları cevaplandırıyorsunuz.(İSİM SOYİSİM ADRES VS.)bunların ardından cep telefonunuza gelen sms şifre ile onay veriyorsunuz ve başvurunuz işleme alınıyor.Daha sonrasında sizleri arama yada sms yolu ile bilgilendiriyorlar.Ve gönderiminizi Kargo Aracılığı ile sağlıyorlar.

Resimlerin tamamı Vodafone un resmi sitesinden alınmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ