BH Teknoloji

Bakanlık Çiftlik Bank Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Bakanlık Çiftlik Bank Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Bilim,Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı,Yüksek kar vaadi ile ücretli birşekilde sitesine üye toplayan Çiftlik Bank’ın Bakanlığın Ve Bakan Faruk Özlü‘nün adını Güven toplamak amacı ile haksız yere kullanıldığını söyleyerek Çiftlik Banka hakkında suç duyurusunda bulundu.

Çiftlik Bank facebook hesabı üzerinden paylaşılan görüntüde 6’ıncı Uluslarası Dünya Kalite Zirvesi’nde,şirket CEO’su Mehmet Aydın‘ın ödül alacağı ve bu ödülün bizzat Bilim,Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlünün kendisine vereceği yer aldı.Bunun üzerine bakanlık tarafından verilen dilekçedede bu ifadelere yer verildi.

Suç duyurusu hakkında yapılan açıklamada”Bu haber tamamen hayal ürünü olup, gerçeği yansıtmamaktadır. Çiftlik Bank adlı kullanıcının internet sitesi, üyelerin para yatırması üzerine kurulmuş bir sitedir. Üyelerine güven vermek ve daha fazla yatırım yapılmasını teminen bu yalan haberin yapıldığı açık olup, ilgili şirket hakkında suç duyurusunda bulunulması ve yalan haberin siteden kaldırılmasını talep etmek zorunluluğu doğmuştur.”dendi.

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet AYDIN Ortada Kürek Tutan

Bir çok uzman Çiftlik Bank‘ın Saadet Zinciri olduğu düşüncesinde,Devlet ise bu yönde adımlar atmaya devam ederek bu tarz oyunlara üye olunmaması gerektiğini belirtiyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ